Prečo si vybrať nás?

Riadime sa normami ISO 16949 a ISO 9001.

Disponujeme kvalitnými zamestnancami, pri ktorých kladieme vysoký dôraz na zodpovednosť, precíznosť, motiváciu a vzdelanie.

Sme k dispozícii 24 hodín denne, počas trojzmennej prevádzky.

Naše služby

Sortácia dielov, kontrola a rework

Outsourcing logistiky

Outsourcing výroby

Metrológia a 3D meranie

Výroba a predaj gumovej drte

Likvidácia citlivých údajov

Nákladná preprava

Doplnkové služby

O nás

Sme akreditovaná spoločnosť pôsobiaca na domácom aj zahraničnom trhu, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsorcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera. Viac nájdete v sekcii “Služby“.

Spoločnosť TOPcontroll spol. s r.o. kladie veľký dôraz na starostlivosť o výrobky, čím pozitívne vplýva na výsledný efekt, kvalitu výrobkov, zisk a šírenie dobrého mena spoločnosti.